Kuutööplaan

 

JWG TÖÖPLAAN 2017/2018 MAI
Kuupäev Kellaaeg Ürituse nimetus Sihtgrupp Asukoht Vastutaja
02.05.2018 8.30 Pisa test 2018 VIII-IX klassid 306 K. Rannaste
03.05.2018 8.30 Loovtööde kaitsmine II VII-VIII klassid aula Aimla, Koik, Torv
03.05.2018 18.00 Vilistlaskogu aastakoosolek vilistlaskond aula L. Siimsen
03.05.2018 19.00 Ugala teatri etendus "Moraal" X klassid Tallinna Salme Kultuurikeskus Ü.Uulma
04.05.2018 10.00,12.00 Noor meister 2018 VII klassid Eesti Näituste messikeskus K. Kamar, H.Trees
04.05.2018 10.00 Inglise keele riigieksam XII klassid KSG I. Viisma
07.05.2018 11.55 Abilinnapea Kalle Klandorfi külalistund X klassid 110 L. Aun
07.-08.05.2018 9.00 Inglise keele riigieksami suuline osa XII klassid 403, 404 inglise keele õpetajad
08.05.2018 12.00 Islamikeskuse külastus Xab usundiõpetus   T. Parktal
08.05.2018 14.00 Westfesti peaproov I- IV klass aula muusikaõpetajad
09.05.2018   Inglise keele päev   Luise 38 K. Neeme
09.05.2018 10.00 Westfesti peaproov V- XII klass aula muusikaõpetajad
09.05.2018 18.00 Kitarriõpilaste kontsert   aula H. Soon
09.-11.05.2018   Emad kooli   Luise 38 klassiõpetajad
10.05.2018   Miiting Jakob Westholmi haual koolipere Rahumäe kalmistu Vilistlaskogu
11.05.2018 11.00 Westfest 2018 I- Iv klass aula muusikaõpetajad
11.05.2018 14.00 Westfest 2018 V-XII klass aula muusikaõpetajad
14.05.2018   Matemaatika proovieksam XII klassid   G. Apri, T. Raudsep
14.05.2018 13.00 Andres Jõerüüdi ristmeedia loeng BFMis XIB BFM E. Veske 
15.05.2018 14.00 Tallinna päeva kooride kontsert Sega-ja noortekoor, lastekoor Vabaduse väljak G. Koik
15.05.2018 12.00-14.00 Tallinna päeva orienteerumine VII a klass Estonia pst 8 M.-L. Õnnis
16.05.2018 9.45-13.30  Liigikaitse zookoolis XIIa Tallinna Loomaaed E. Torv
16.05.2018   VI klassi eesti keele tasemetöö VI klassid    
16.05.2018 18.00 Muusikakooli kevadkontsert   aula S. Mutso
18.05.2018 10.00 Õppekäik Vabaõhumuuseumi XI B Rocca al Mare T.Parktal
18.05.2018 12.30 Õppekäik Vabaõhumuuseumi XI A Rocca al Mare T.Parktal
22.05.2018   VI klassi matemaatika tasemetöö VI klassid    
22.05-23.05.2018   Riigikaitse laager X ab, XI riigikaitse Kiltsi lennuväli, Läänemaa H. Arike, K. Lippur
23.05.2018 12.00-17.00 Pärlijõgi Lahemaal- tuiksoon mere ja metsa vahel. KIKi projekt Tallinna koolidele  IX B Lahemaa E. Torv
23.05.2018 18.00 Lauluõpilaste kontsert koolipere aula S. Mutso
24.05.2018   III klassi eesti keele tasemetöö III klassid Luise 38 K.Uudelt
24.05.2018 18.00 Trummiõpilaste kontsert   aula K. Saar
25.05.2018   Loovtööde kaitsmine III (varu)     Aimla, Koik, Torv
25.05.2018 8.55 Matemaatika proovieksam IX klassid III korrus K. Lippur
25.05.2018 10.00 Matemaatika riigieksam XII klassid TÜG  
25.05.2018 17.00 Vabalava   aula ÕE, A. Eenma
28.05.2018 7.30-21.30 XIab ekskursioon Linnanmäkile XI klassid Helsingi E. Veske, M. Rits
29.05.2018   III klassi matemaatika tasemetöö III klassid Luise 38 K.Uudelt
30.05.2018 11.00 Zoo Seikluspargis V a klass Paldiski mnt.145  H. Trees
30.05.2018 18.00 Revalia poistekoori kevadkontsert   aula A. Eenma
31.05.2018 12.55 Lõpukell  I, XII klassid aula A. Eenma
31.05.2018 18.00 JW SA tänuvastuvõtt   Kevade 4 K Uudelt
31.05.2018 18.00 Plokkflöödiõpilaste kontsert   aula R. Johanson
saurus cms