Jakob Westholmi Gümnaasiumi õpetajad 2018/2019

ÕPETAJAKONTAKTÕPPEAINE / KLASSIJUHATAJA
Aasa, Airiairi.aasa@westholm.eefüüsika, loodusõpetus (põhikool)
Aimla, Ingridingrid.aimla@westholm.eesaksa keel, inimeseõpetus
9.A klassijuhataja
Annast, Birgitbirgit.annast@westholm.eeeesti keel ja kirjandus, majandusõpetus
6.C klassijuhataja
Apri, Gunneligunneli.apri@westholm.eematemaatika
7.A klassijuhataja
Arike, Heikiheiki.arike@westholm.eeriigikaitse
Atla, Triintriin.atla@just.eekorrektsioon
Aun, Liliankevade@westholm.eeeesti keel
Eenma, Allahuvijuht@westholm.eekarjääriõpetus, muusika
 
Ensling, Margemarge.ensling@westholm.eeinimeseõpetus
õpiabirühma õpetaja (Kevade 8), HEV koordinaator
Heier, Lealea.heier@westholm.eealgõpetus, eesti keel
4.A klassijuhataja
Hindremäe, Kairekaire.hindremae@westholm.eealgõpetus, matemaatika
1.B klassijuhataja
Kamar, Kunnarkunnar.kamar@ehituskool.eetööõpetus (P)
Tallinna Ühisgümnaasiumis, Tallinna Südalinna Koolis
Kaus, Kaja--
Kauts, Kristelkristel.kauts@westholm.eealgõpetus
3.A klassijuhataja
Klaan, Maimumaimu.klaan@westholm.eeinimeseõpetus, loodusõpetus
pikapäevarühma õpetaja
Knuut, Ingridingrid.knuut@ehituskool.eetööõpetus (P)
Tallinna Ehituskoolis
Koik, Gretegrete.koik@westholm.eemuusika
9.B klassijuhataja
Koitla, Marekmarek.koitla@westholm.eekehaline kasvatus
6.D klassijuhataja
Krivel, Urveurve.krivel@westholm.eemuusika
Kuustik, Randodirektor@westholm.eebioloogia, etikett ja avalik esinemine
Kvašnina, Larissalarissa.kvasnina@westholm.eekeemia, loodusõpetus
8.B klassijuhataja
Küllik, Kaiakaia.kyllik@westholm.eekehaline kasvatus
Kütt, Jannejanne.kytt@westholm.eealgõpetus, matemaatika
1.A klassijuhataja
Leoste, Helenhelen.leoste@westholm.eegeograafia
10.B klassijuhataja
Liigus, Marjemarje.liigus@westholm.eeinglise keel
Link, Liilialiilia.link@westholm.eealgõpetus, loodusõpetus, inimeseõpetus, õpiabi
 
Lippur, Kaikokaiko.lippur@westholm.eematemaatika, majandusõpetus
6.B klassijuhataja
Maalma, Kairekaire.maalma@westholm.eeajalugu, kunst, joonestamine
11.B klassijuhataja
Madison, Mari-Liis mari-liis.madison@westholm.eehispaania keel
  10.A klassijuhataja
Makejev, Vladimirvladimir.makejev@westholm.eevene keel
8.C klassijuhataja
Metspalu, Airiairi.metspalu@westholm.eealgõpetus, loodusõpetus
3.D klassijuhataja
Mihhailov, Ingeinge.mihhailov@westholm.eealgõpetus
1.ja 5.C klassijuhataja
Mäeväli, Dianadiana.maevali@westholm.eemuusika
Oengo, Jannejanne.oengo@westholm.eeinglise keel
  5.A klassijuhataja
Parktal, Tiinatiina.parktal@westholm.eeajalugu, ühiskonnaõpetus, Tallinna ajalugu, filosoofia, usundiõpetus
Piiliste, Aksellaaksella.piiliste@westholm.eekunst, ühiskonnaõpetus
Piir, Siretharidustehnoloog@westholm.eearvutiõpetus
Põllu, Alaralar.pollu@karate.eeenesekaitse
Rannaste, Katrininfojuht@westholm.eearvutiõpetus
Raudsep, Tiiatiia.raudsep@westholm.eematemaatika
11.A klassijuhataja
Retpap, Küllikylli.retpap@westholm.eealgõpetus, ajalugu
4.B klassijuhataja
Rikson, Kaiakaia.rikson@westholm.eealgõpetus, matemaatika
2.A klassijuhataja
Rikk, Annekenanneken.rikk@westholm.eealgõpetus, arvutiõpetus, ajalugu
4.C klassijuhataja
Rits, Maaritmaarit.rits@westholm.eeinglise keel
12.A klassijuhataja
Rähni, Joosepjoosep.rahni@westholm.eemajandusõpetus (gümnaasium)
Salm, Heidiheidi.salm@westholm.eekehaline kasvatus (T)
Schifrin, Ireneirene.schifrin@westholm.eemuusika
Seltin, Sirlesirle.seltin@westholm.eeinglise keel
Silm, Merikemerike.silm@westholm.eealgõpetus
2.C klassijuhataja
Süving, Tiiutiiu.syving@westholm.eealgõpetus, inglise keel
2.B klassijuhataja
Zenzina, Ljudmillaljudmilla.zenzina@westholm.eevene keel
Tiiman, Tiinatiina.tiiman@westholm.eeinglise keel
Tiislär, Kaidokaido.tiislar@westholm.eekehaline kasvatus, poiste tööõpetus
5.B klassijuhataja
Tikerpuu, Karolinkarolin.tikerpuu@westholm.eematemaatika
Tooma, Annikapsyhholoog@westholm.eepsühholoogia
Toldova Costa, Ivikaivika.toldovacosta@westholm.eeinglise keel
Torv, Eveeve.torv@westholm.eebioloogia, perekonnaõpetus
9.C klassijuhataja
Trees, Helmehelme.trees@westholm.eetööõpetus (T)
6.A klassijuhataja
Tšaikovskaja, Jelenajelena.tsaikovskaja@westholm.eevene keel
8.D klassijuhataja
Uibokand, Nele-Marisnelemaris.uibokand@westholm.eealgõpetus
3.C klassijuhataja
Uudelt, Kerstiluise@westholm.eematemaatika
Uulma, Ülleylle.uulma@westholm.eeeesti keel ja kirjandus
7.C klassijuhataja
Vegmann, Guidoguido.vegmann@westholm.eefüüsika (gümnaasium)
Veske, Evelieveli.veske@westholm.eeeesti keel ja kirjandus
kõne ja väitlus, suuline ja kirjalik eneseväljendus
etikett ja avalik esinemine, uurimistöö alused
12.B klassijuhataja
Veskimäe, Annianni.veskimae@westholm.eekehaline kasvatus
Veskimäe, Siirisiiri.veskimae@westholm.eemuusika
7.B klassijuhataja
Veskimägi, Aadeaade.veskimagi@westholm.eealgõpetus
3.B  klassijuhataja
Viikmann, Elen elen.viikmann@westholm.eekehaline kasvatus
Õnnis, Mai-Liis mailiis.onnis@westholm.ee eesti keel ja kirjandus, suuline ja kirjalik eneseväljendus
7.A klassijuhataja

  

 

saurus cms