Isadepäev

Isadepäeva puhul olid algklasside majas külas isad ja vanaisad, kes viisid läbi vahvaid tunde erinevatel teemadel:

 • 1.b klassis käisid kunstist ja disainist rääkimas isad Janek Murd ja Margus Tammemäe, merepäästest  Artur Talvik ja arvuteid lammutamas  Priit Kollo ja Ivar Umb.
 • 2.a klassis käis tundi andmas Eva-Lota isa, Henry Tiisma, kes tutvustas lastele Hiinat ja meisterdas koos lastega ühistööna pudelikorkidest Hiina müüri.
 • 2.b klassi isadepäeva tundides oli külas Iko Felixi isa Xavier Thibert, kes rääkis päikesepaneelide abil saadud elektri kasutamise võimalustest ja tutvustas päikeseenergia püüdmise robotiprojekti.Ernsti isa Kristo Rajasaare kutsel viibis 2.b klassi Raadiomajas Raadio 2 eetris, kus valmis raadiosaade õpilaste lemmikmuusikapaladest. Saade on eetris lastekaitsepäeval, 1.juunil 2018
 • 2. c klassi Karl Edwardi isa Raul andis põneva ülevaate enda tööst ja häkkerite tegutsemisest ning rääkis huvitavatest reisidest ja kohtumistest maailma erinevates paikades.
 • 3.a klassis ja 5.c klassis tutvustas Joeli ja Grete isa oma hobi- trial'it. Kõige põnevam osa oli õues, kus näidati rattaid ja kõik said sõitmist proovida. Kohal oli ka klubi MC Panter treener Tõnis Ross, kes koos Joeli isaga lapsi instrueeris ja juhendas.
 • 3.b klassis olid külas Elo isa Xavier Thibert ja ema Meeli Vilukas - Thibert, kes oli tõlgiks. Elo isa arendab päikeseenergia kasutamise tõhustamisviise. Marta isa Tarmo Valge, kes on elektrik ja jagas lastele teadmisi elektrist.
  Loviisa isa Kristjan Melikov - triatlonist ja hiljuti triatloni maailma meistrivõistlustel osalemisest.
  Sienna- Mia vanaisa TÜ lektor jagas muljeid uurimisreisist Vaikse ookeani korall-
  saartele ja lapsed said näha näidiseid troopikamere elustikust ( korallid, merekarbid).
 • 3.c klassis käis Augustuse isa Anto rääkimas oma tööst ja huvitavatest maailma paikadest, kuhu ta advokaadina ning ülikooli õppejõuna sattunud on.
 • 5.d klassis käisid külas Mart Liigant, kes rääkis laevaehitusest ja Marco Rüütel tutvustas reklaamide olemust ja valmimist.

 Suur tänu kõigile ja uute kohtumisteni!


 

 

 

 

saurus cms