Lastevanemate üldkoosolekud

12. septembril Kevade 8 aulas (Vab-XII klassid)

17.00 Daily pakub sööklas lastevanematele proovida koolitoitu. Söökla juhataja ning kooli majandusjuhataja tutvustavad söökla töökorraldust ning vastavad võimalikele toitlustamisega seotud küsimustele (sööklas).

17.00 Koolivormi laat Kevade koolimaja I korrusel. Võimalus vahetada, ära anda väikseks jäänud koolivormi. Kohal RK Teeninduse OÃœ uute koolivormi toodetega. Müük sularahas. 

18.00 Direktor ja hoolekogu esimees annavad ülevaate kooli ning hoolekogu tegevusest ja plaanidest. Õppealajuhataja annab õppeedukusest ja kooli õppetöö korraldusest lühiülevaate. Lastevanemate esindajate valimine kooli hoolekogusse. Lastevanemate üldkoosolekut juhatab kooli direktor Rando Kuustik. Ãœldkoosoleku orienteeruv lõpp on kell 19:00 Juhtkonna liikmed ja kooli spetsialistid ning partnerid viibivad kuni 15 minutit peale üldkoosolekut aulas, et vastata individuaalselt lastevanemate võimalikele küsimustele. Peale lastevanemate üldkoosolekut jätkuvad koosolekud klassides. 

13. septembril Luise 38 koolimajas (I-Vc)

17.00 Koolivormi laat Luise koolimaja I korrusel. Võimalus vahetada, ära anda väikseks jäänud koolivormi. Kohal RK Teeninduse OÜ uute koolivormi toodetega. Müük sularahas.

17.30 Võimalik kohtuda koolisöökla juhataja ja kooli majandusjuhatajaga. Küsimused võib saata majandus@westholm.ee

18.00 Direktor ja hoolekogu esimees annavad ülevaate kooli ning hoolekogu tegevusest ja plaanidest. Õppealajuhataja annab õppeedukusest ja Luise koolimaja õppekorraldusest lühiülevaate. Lastevanemate esindajate valimine kooli hoolekogusse. Jooksvad küsimused saalist. Koosolekut juhatab direktori volitusega, õppealajuhataja Kersti Uudelt. Ãœldkoosoleku orienteeruv lõpp on kell 19:00 Juhtkonna liikmed ja kooli spetsialistid ning partnerid vastavad lastevanemate küsimustele, mis on vormistatud kirjalikult eelnevalt välja jagatud sedelitele. Peale lastevanemate üldkoosolekut jätkuvad koosolekud klassides. 


 

saurus cms