Search

Isadepäev algklassides

isadepäev 1

Isadepäeva paiku on Luise koolimajas saanud traditsiooniks, et isad ja vanaisad käivad lastele tunde andmas.

1.a klassis käis külas Aurelia isa Lauri, kes rääkis lastele oma tööst arhitekti, sisearhitektina. Frederiku isa Karl tutvustas oma hobi, poksimist. Johan Henriku isa Mihkel rääkis Teravmägede reisist. Lapsed said näha toredaid pilte ja  videoid. Nora isa Mihkel rääkis oma hobist, ta on jalgrattakohtunik Eestis ja välismaal.

1.b klassis toimus 2 tundi:  Loola isa tutvustas oma  hobi-  armastust kalade ja kalapüügi vastu. Teise tunni viisid läbi Jessica isa ja vanaisa, kes tutvustasid oma elukutseid ja hobisid.

1.c klassis käis Ramoni vanaisa spordist/tippspordist rääkimas. Milo Leopoldi isa rääkis abstraktsest kunstist ja kunstniku elust. Richardi isa rääkis laevadest ja nende ehitusest inseneri vaatevinklist.

2.b Marteni isa Teet  rääkis elektri tootmisest ja võrkudest, sellest, kuidas elekter  pistikusse jõuab. Mai ja Pärtli isa Peep rääkis netiturvalisusest.

2. c klassi õpilase Klausi isa vahetas üheks päevaks ametit ja viis läbi meeleolukad kehalise kasvatuse tunnid. Suur tänu, õpetaja Margus, lastele pühendatud aja eest!

3.a klassis käisid külalistunde tegemas Hanna Loreeni isa, kes on tarkvarainsener ja Stella isa, kes rääkis oma ametist ja vabatahtlikust tööst  üliõpilasesinduses ja Eesti Punases Ristis.

3.b klassi Katarina isa tutvustas Jaapani võitluskunste.

5.c klassis käis Oti isa Kaitseliidust rääkimas ja võimalusi tutvustamas. Lapsed said sõduri toidupakke maitsta, kuulivesti selga proovida, mürasummutavat kiivrit katsetada, telki kokku panna ja täisvarustusega seljakotti sikutada.

Suur tänu kõigile isadele!