Search

Kooliraadio

Kooliraadio “SASS”

Kooliraadio SASS loomisidee tärkas pärast Westholmi koolimaja (Kevade 8) renoveerimist 2007. aastal, nüüdseks on tegutsenud raadio juba üle kümne aasta ning saavutused on imelised: 10 000 krooni Hansapanga Häälekandja konkursilt ning iga-aastasel üle-eestilisel Koolimeedia võistlusel on Jakob Westholmi koolraadio SASS korduvalt Eesti parimaks kooliraadioks tunnistatud ning võitnud nii eripreemiaid kui esikohti! SASS on parim kooliraadio!

Kooliraadio saated pannakse üles Westholmi kooliraadio SASS Facebooki lehele JWG SASS, et nii koolipere kui ka koolivälised inimesed saaksid nautida raadiosaateid, mis kajastavad nii hetkesündmusi koolielust kui ka laiemalt Eestist ja välisriikidest.

www.facebook.com/jwgsass

Vahel on toimunud ka Kooliraadio SASS LIVE-soovisaated, Georg – Rasmus Mäe juhendamisel.

Kooliraadio meeskonda kuuluvad peamiselt 10.-12. klasside õpilased. Et kool saab aga paratamatult kord otsa, siis liikmeskondki vahetub. Senised meeldejäävad raadiotegijad on olnud: Mart Sokk, Urmo Saareoja, Jaak Saar, Sigrid Alaveer, Signe Toomla, Henri Palm, Heleri Pärmik, Georg-Rasmus Mäe, Henri Lass, Sonja Kõrvits, Nora Mürkel.

Aktiivne raadiorühm:

Juhendaja: Ingrid Aimla 

Peatoimetajad: Carmen Helena Kaljurand ja Kris – Hendrik Ruubel, Helena Sinilaid

Toimetajad: Säde Lee Karjatse, Betty Sikmann Helena Sinilaid, Kris Kleintan, Axel Lindroos, Ilon Leontjev, Gerda Vunsh, Anete Arna, Karl Oskar Tutt, Kirsi Kiige, Robin Villers, Viktoria Pärn.

(häälmaterjal: Annika Lindemann, 2007) 

E-mail: kooliraadio@westholm.ee; ingrid.aimla@westholm.ee