Kooliraadio

Kooliraadio “SASS”

Kooliraadio SASS loomisidee tärkas pärast Westholmi koolimaja (Kevade 8) renoveerimist 2007. aastal, nüüdseks on tegutsenud raadio juba üle kümne aasta ning saavutused on imelised: 10 000 krooni Hansapanga Häälekandja konkursilt ning iga-aastasel üle-eestilisel Koolimeedia võistlusel on Jakob Westholmi koolraadio SASS korduvalt Eesti parimaks kooliraadioks tunnistatud ning võitnud nii eripreemiaid kui esikohti! SASS on ikka Eesti Parim!

Kooliraadio saated pannakse üles Westholmi kooliraadio SASS Facebooki lehele JWG SASS, et nii koolipere kui ka koolivälised inimesed saaksid nautida raadiosaateid, mis kajastavad nii hetkesündmusi koolielust kui ka laiemalt Eestist ja välisriikidest.

www.facebook.com/jwgsass

Lisaks on toimunud ka Kooliraadio SASS LIVE-soovisaateid.


Kooliraadio meeskonda kuuluvad peamiselt 10.-12. klasside õpilased. Et kool saab aga paratamatult kord otsa, siis liikmeskondki vahetub. Senised meeldejäävad raadiotegijad on olnud: Mart Sokk, Urmo Saareoja, Jaak Saar, Sigrid Alaveer, Signe Toomla, Henri Palm, Heleri Pärmik, Georg-Rasmus Mäe, Henri Lass, Sonja Kõrvits.

Aktiivne raadiorühm:

Juhendaja: Ingrid Aimla 

Peatoimetaja: Nora Mürkel

Toimetajad: Iris Ojasoo, Steffi-Helena Eensalu, Rasmus Mõik, Henry Aas, Robin Hans Rüütel, Andre Merilepp

(häälmaterjal: Annika Lindemann, 2007)
 

E-mail: ingrid.aimla@westholm.ee