Õpilane

Alates 1999. aastast omistab kooli õppenõukogu ühele lennu lõpetajatest tiitli JWG Aasta Abiturient. See inimene on koolis populaarne õpilane, positiivse ellusuhtumisega ning alati aktiivne kooli hea maine kujundamisel. Aunimetusega kaasneb graveeritud mälestusese.

2021 Marian Ensling

2020 Matthias Merelaine

2019 Mihkel Viinalass

2018 Kätlin Laurson

2017 Aneth Tinnus

2016 Paula-Johanna Viilop

2015 Elise Salm

2014 Heleri Pärmik

2013 Liisa Hõbe

2012 Tanel Veske

2011 Kalev Õiger

2010 Iiris Vesik

2009 Joel-Rasmus Remmel

2008 Sigrid Alaveer

2007 Mart Sokk

2006 Kristin Orav

2005 Lisanna Remmel

2004 Janika Liiv

2003 Hele Viita

2002 Marko Kairjak

2001 Kärt Kukkur

2000 Heliko Viita

1999 Jorma Sarv

Medalitega tunnustamine sai alguse nõukogude okupatsiooni ajal, kui Eesti NSV-s seati sisse nõukogulik haridussüsteem. Keskkooli medalitega lõpetamine viidi sisse 1945. aastal. 
Kuldmedaliga tunnustatakse gümnaasiumilõpetajat, kellel on kõik kooliastmehinded „väga head“  (Jakob Westholmi Gümnaasiumi õpilaste ja lastevanemate tunnustamise kord)

2021 Maive Hanni, Britta Urva, Marie Helene Koppel, Ketly Iouriev

2020 Pirje Õunpuu, Elena Hanna Septer

2019 Rita Mürkel, Inga Tallinn, Merlin Mägi, Ksenia Tšalova

2018 Anna Grete Arike, Pirgit Sirel

2017 Ave Palm, Mihkel Nikolai

2016 Grete Eivak, Kristin Ly Järving, Paula-Johhana Viilop

2015 Annika Lillemägi

2014 Mariliis Häälme, Liisa Jansons

2013 Getter Meresmaa, Merelle Paart, Kaisa Tihkan, Piia Õunpuu

2012 Liis Siitan, Oliver Eivak, Merilin Kütt, Kristel Veerus, Tanel Veske

2011 Estelle Silm, Kelli Kivilaid, Evelin Kütt, Helen Soone

2010 Jaana Kalev, Mari-Liis Ladvik, Madle Sirel

2008 Sigrid Alaveer,  Agnes Altmets, Grethel Simonlatser

2007 Kati Allmäe, Elle-Mall Keevallik

2006 Triin Toomesaar, Rain Kuldjärv, Milen Mäe

2004 Hester Piiliste, Esta Prangel

2003 Silvia Viilup, Marit Ilison, Lemme, Velleõu, Hele Viita

2002 Marko Kairjak, Mait Väljas, Doris Vellend

2001 Kärt Kukkur, Marika Salm

2000 Heliko Viita

1995 Eva Rikmann, Katrin Kell

1994 Heli Pals, Mati Malsub

1989 Kaido Kaas, Vahur Made

1987 Triin Vaus

1986 Annely Saar

1985 Ivari Tiitsu

1982 Siiri Luksepp, Heli Oja

1967 Rein Reile, Meeli Oruvee, Siim Kallas

1966 Edvard Brosman

1965 Jaak Allik, Urve Ots, Piia Vinkel

1964 Illimar Paul

1963 Lembit Tohver, Reet Küttis, Ivar Nurste

1962 Evi Sooster, Tõnu Lume

1961 Viljo Korsen, Tiia Peltser, Maia Bach

1960 Aleksander Kaldas

1957 Tiina Saadre, Tõnu Krispi

1956 Henn Haak

1955 Lembit Vahesaar, Peeter Vingissaar

1952 Jüri Kristian, Allan Murdmaa, Raul Tavast

1951 Ilmar Tergem

1950 Olaf Saukas

Medalitega tunnustamine sai alguse nõukogude okupatsiooni ajal, kui Eesti NSV-s seati sisse nõukogulik haridussüsteem. Keskkooli medalitega lõpetamine viidi sisse 1945. aastal. 

Hõbemedaliga tunnustatakse gümnaasiumilõpetajat, kellel on kuni kahes õppeaines kooliastmehinne „hea“ ja ülejäänud õppeainetes „väga hea“. (Jakob Westholmi Gümnaasiumi õpilaste ja lastevanemate tunnustamise kord)

2021 Lisl Harriet Mikko

2020 Elisabeth Reiman, Mikk Kruusalu, Anna Emily Viitmaa

2019 Reelika Tarbe

2018 Liisa Ratassepp, Kairit Ütt, Alina Amjaga, Elisabeth Heinmäe, Kätlin Laurson

2017 Anne Matsuk

2016 Sofia Mihhaljova

2015 Hedvig Soone

2014 Elsbet Allsoo, Liis Sepp, Kirsi Mari Lepik

2013 Nele Laurimaa

2011 Tiina Sarap, Teele Treiberg, Raymond Alan Margus

2010 Helina Järs, Hanna-Kaisa Niid, Raili Luup, Ivi Savisaar, Stella Veskimäe

2009 Joel-Rasmus Remmel, Kateriin Sinka, Kaisa Surva

2008 Karon Kardo, Helen Vallisaar

2007 Merilin Paart, Anneli Loorits, Mai Soonik, Daniel Valdma

2006 Hedi Konrad, Kaia Kuusalu, Mariann Moosar, Irina Pavlovskaja

2005 Sirli Luik, Sigrid Sõber, Lisanna Remmel, Katrin Värte

2004 Triin Küla, Kaisa Karu, Jaanika Liiv, Laura Saar, Signe Simson, Katrin Tamm, Maris Vainre

2003 Eneli Järs, Helina Loor, Kalev Lember, Liis Sild, Pille-Riin Palmist

2002 Egle Loor, Britta Vahur

2001 Kristel Meikas, Marion Ots, Aiki Valge

2000 Greete Derrik, Viiu Marie Rummo, Kristiina Kütt

1996 Lennart Sundja, Helen Rohtmets, Kristel Kivikangur, Eva Sepping, Gerli Tammela, Ivi Leiar

1995 Katrin Andre, Airi Komratov, Veronika Leisalu, Kairit Palm, Liina Teras, Raili Otsnik

1993 Helena Jõgi, Margit Meiusi, Madis Vainomaa, Kristiina Laurits, Merje Laiakask, Andre Lomaka

1992 Jaak Kilmi, Aet Püssim, Anri Treifeldt, Anneli Sillaots, Mari Vaiga, Egle Riga, Maris Veinberg

1991 Kerli Otsa, Reet Roos, Kadri Varjend

1968 Malle Eisen

1965 Armand Brosmann, Mare Vetemaa

1961 Anne Aus, Reet Ratassepp

1960 Maie Mäesalu, Tiit Saksakulm, Raimund Ubar

1959 Tiiu Kelve

1958 Jüri Soone

1957 Marjuka Praakli, Peeter Relve

1956 Lembit Ostrat

1955 Jüri Vanaveski

1954 Vello Salupere, Uudo Vilu

1953 Toomas Tummeleht, Aare Uustalu

1952 Enn Jaaguste, Raul Kruuk, Vello Press, Urve Uustalu

1951 Vello Otsmaa

1950 Jüri Nael

2020

Rahvusvahelise GIS päeva uurimistööde eriauhind – Maria Laurimägi
Tallinna tegus õpilane, konkursi  “Hea eeskuju” nominent – Matthias Merealine

2017

Tallinna tegus õpilane, konkursi  “Hea eeskuju” nominent– Aneth Tinnus

2014

Tallinna tegus õpilane, konkursi  “Hea eeskuju” nominent – Heleri Pärmik

2011

Tallinna noor kultuuritegija – Mart Müürisepp

2010

Tallinna noor kultuuritegija – Iiris Vesik

2009

Tallinna noor kultuuritegija – Johanna Eenma