Search

Sisseastumiskatsetele registreerumine

JWG screen wide v1

Tallinna nelja ja kolme kooli 10. klassi ühiskatsed

Sisseastumiskatsed (registreerumine kuni 28. veebruar 2022 kell 23:59: https://sisseastumine.ee

2022. aastal on Tallinna kolme kooli (Jakob Westholmi Gümnaasium, Kadrioru Saksa Gümnaasium, Tallinna Ühisgümnaasium) ja nelja kooli (Gustav Adolfi Gümnaasium, Tallinna 21. Kool, Tallinna Inglise Kolledž, Tallinna Reaalkool) ühiskatsete e-testid samad.

Kui soovid kandideerida nii nelja (GAG, 21. kool, TRK, TIK) kui ka kolme kooli (JWG, KSG, TÜG) ühiskatsetel, pead Sisseastumine.ee lehel registreeruma mõlematele ühiskatsetele, aga eeltestidena läbiviidavad e-testid on vaja sooritada vaid üks kord.

• • •

Ühiskatsete praktilised tööd toimuvad lähtuvalt epidemioloogilisest olukorrast:

– kas märtsikuus kahes osas: eeltestid 8. märtsil kell 14.00 e-testidena (eesti keel, matemaatika, inglise keel) Eksamite Infosüsteemis ja põhitestid 26. märtsil kell 10.00 pabertestidena (eesti keel, matemaatika, inglise keel) kolmes koolis. Eeltestide tulemuste põhjal selgitatakse lävendipõhiselt välja kandideerijad, kes pääsevad põhiteste sooritama.

– kui epidemioloogiline olukord ei võimalda koolimajades paberteste sooritada: e-testidena 18. märtsil kell 10.00 (eesti keel, matemaatika, inglise keel, füüsika) Eksamite Infosüsteemis.

Vestlusvoor viiakse läbi aprillikuu jooksul.

• • •

Vaata ka: info vastuvõtuprotsessi ja e-testide sooritamise kohta: infoleht: vastuvõtt

REGISTREERUMINE: https://sisseastumine.ee