Search

Tallinna Linnavolikogu otsustas kooli detailplaneeringu vastuvõtmise

JWG illustratsioon

Meil on hea meel teatada, et 30. novembril 2023 võttis Tallinna Linnavolikogu vastu Jakob Westholmi Gümnaasiumi detailplaneeringu, saades 55 poolthäält. See on oluline samm meie kooli arengus, mis annab meile võimaluse edendada ja täiustada kooli keskkonda ning hariduse kvaliteeti.

Detailplaneeringu vastuvõtmine tähendab, et saame alustada kooli infrastruktuuri laiendamist ja uuendamist, mis toob kaasa paremad õppimis- ja õpetamistingimused kõigile meie õpilastele ja õpetajatele.

Me oleme pühendunud sellele, et Jakob Westholmi Gümnaasium oleks haridusasutus, mis ei paku mitte ainult kvaliteetset haridust, vaid ka kaasaegset ja toetavat keskkonda õppimiseks ja arenemiseks. Selle otsusega on meil võimalik edasi liikuda meie visiooni elluviimisel.

Lähikuudel jagame rohkem teavet ja plaane selle kohta, mida see detailplaneeringu vastuvõtmine kooli jaoks tähendab. Hoidke meie veebilehel ja sotsiaalmeedia kanalitel silma peal, et olla kursis viimaste uuendustega.

Suur tänu kõigile, kes on andnud oma panuse ja toetanud meie kooli arengut. Ootame põnevusega seda uut peatükki Jakob Westholmi Gümnaasiumi ajaloos.