Auvilistlaste väljakuulutamine Westholmi õhtul

Westholmi vilistlaskogul on tore traditsioon nimetada silmapaistvaid vilistlasi auvilistlasteks. Üle pika aja on vilistlaskogu juhatusel ettepanek nimetada kolm auvilistlast. Nendeks on Tiina Lokk, Siim Kallas ja Raul Talmar. Meil oli lihtne kriteerium – vilistlane peab olema vähemalt üleeestiliselt silma paistnud oma igapäevase tegevusega, mis on uhkuseks ja eeskujuks Westholmi Gümnaasiumile. 

Tiina Lokk oma Pimedate Ööde filmifestivaliga on näidanud üles ülimat pühendumist, hoides järjepidevust ja põnevust aastast aastasse, saavutades tunnustust ja tuntust kogu maailmas.

Siim Kallas on jätkuvalt oma piiritute teadmiste, tarkuse, härrasmehelikkuse ja riigimehelikkusega meile kõikidele eeskujuks.

Raul Talmar on pühendunud muusiku ja koorijuhina tuntud mitte ainult kooride või üldlaulupeo dirigendina, vaid ka fanaatilise Eesti koorimuusika eestvedajana. Westholmi Gümnaasium peab endiselt au sees muusikalist õpetust ja Raul on meile muusikaalaselt suureks eeskujuks.

Auvilistlaseks nimetamisega kaasneb ka auvilistlase märk, mille annaksime meelsasti üle kooli sünnipäeval toimuval Westholmi õhtul 12.veebruaril kell 18:00 Kevade 8 aulas. Nimetatud Westholmi õhtu peateemaks on Jaan Kross.

Oodatud on kõik huvilised.
Jakob Westholmi Gümnaasiumi vilistlaskogu juhatus


 

saurus cms