Muusikapidu WestFest 2022

WESTFEST 2022

Täna toimus 24. korda kooli solistide võistlus WestFest. Aitäh kõikidele lauljatele , muusikaõpetajatele, bändile, korraldajatele, toetajatele, sponsoritele, publikule, žüriile.
Kaia Riksoni fotod I-IV klassi kontserdist
Susanna Kristina Põldoja fotod

Tulemused:

I-II klass

I koht Johan Üksvärav
II koht ja publiku lemmik Siisi Seinberg
III koht Brianna Novikov
Eripreemia lavalise ilmekuse eest Kaur Kollo

III-IV klass

I koht Lisanna Kaasik
II koht Helen Eliise Klaus
III koht ja publiku lemmik Melissa Saskia Viikmäe
Eripreemia stiilseima esituse eest Artur Lapa
Eripreemia hea lauluvaliku eest Joosep Ots

V-IX klass

I koht ja publiku lemmik Mirtel Kollo
II koht Ernst Rajasaare
III koht Kertu Liis Torma

X-XII klass

I koht ja publiku lemmik Viona Vipper
II koht Marie Jõgiste
III koht Raimond Parts
Eripreemia emotsionaalse esituse eest Lisbeth Schellbach
Eripreemia hea viiulisoolo eest Uku Madis Vainu

Jakob Westholmi Gümnaasiumi 24. solistide võistluse kava
22.04.2022 kell 11.00

I-II KLASS

1. Katariina Kala Maasikad Rein Rannap / Ott Arder
2. Ramon Kärner Poisid ritta Riho Päts / Ernst Enno
3. Freia Priimägi Päikese päev Külli Murand / Eve Viilup
4. Brianna Novikov Mis muud Riine Pajusaar
5. Katarina Siigur Lapsepõlv on lahe aeg Piret Rips-Laul / Leelo Tungal
6. Jesper Kiisla Kellakapi kägu Anne Ermast
7. Säde Alisia Talvik Terelaul Anne Ermast
8. Martti Kärner Naerune suu Külliki Levin
9. Emily Viikman Naljakad noodid Anne Ermast
10. Johan Üksvärav Nalja nabani Riine Pajusaar
11. Siisi Seinberg Musta kassi tango Framario Sorkillo
12. Kaur Kollo Köha pere Monika Pullerits / Leelo Tungal

III-IV KLASS

1. Helen Eliise Klaus Väike ööbik Riine Pajusaar
2. Chasper Peškov Kingarock Jorma Ollaranta / A. Rallmann
3. Aimee Murd Samblalõhnaline laul Priit Pajusaar/Leelo Tungal
4. Fred Leetma Kevademees Allan Kasuk
5. Tuule Arold Killuke head Anne Ermast
6. Melissa Saskia Viikmäe Tantsukingad Airi Liiva
7. Artur Lapa Kummituste meistrivõistlused Allan Kasuk
8. Matilda Linnas Naljakad noodid Anne Ermast
9. Joosep Ots Las jääda ükski mets Andres Valkonen / Leelo Tungal
10. Bret Erik Reiman Laulurõõm Toomas Voll / Ly Kuningas
11. Lisanna Kaasik Kas poleks tore see Frederick Loewe / Enn Vetemaa
12. Dominik Jakob Konnapere Kellalapsed Elo-Marika Kongo
13. Georg Rajasaare Kuninga laul Andres Loigom / Ellen Niit 

Jakob Westholmi Gümnaasiumi 24. solistide võistluse kava
22.04.2022 kell 14.00

 

V-IX KLASS

1. Robert Viidas Mu süda usub õnne Piret Rips-Laul/ Anna Haava
2. Marianne Lung Sind vaid kiidan Liisi Koikson
3. Getter Keres Read Liisi Koikson
4. Ernst Rajasaare Ashes Jason David Ingram / Mia Leanne Cherie Fieldes
5. Kertu Liis Torma Olematu laul Valter Ojakäär / Leelo Tungal
6. Maarja-Liis Hanni Kingitus Indrek Sarrap / Sivia Soro
7. Luukas Üksvärav Et oleks rahu Ralph Siegel / Heldur Karmo
8. Mirtel Kollo Kurjuse laul Olav Ehala / Juhan Viiding

 

X-XII KLASS

1. Emma-Katariina Kaljulaid La Seine Matthieu Chedid / Sean Lennon
2. Lisbeth Schellbach It´ll be Okay Shawn Mendes
3. Cristiana Bonita Piipuu Kus kulgeb kuu Mihkel Raud
4. Kris-Hendrik Ruubel Fly Me To The Moon Bart Howard
5. Kati Elise Soikonen Cover Me in Sunshine Amy Allen / Maureen Anne McDonald
6. Raimond Parts Leib jahtub Andres Valkonen / Leelo Tungal
7. Emili Vanatalu Pimedale muusikule Tõnis Mägi
8. Viona Vipper Must lind Rein Rannap / Karl Eduard Sööt
9. Marie Jõgiste Valged pilved Hans Hindpere / Paul Haavaoks
10. Uku Madis Vainu Fairytale Alexander Rybak / Kim Bergseth

WestFest 2022

ansambel koosseisus:

Hendrik Soon (kitarr)
Indrek Pajus (bass)
Andrus Lillepea (trummid)
Klaveril: Irene Schifrin, Kaja Kaus, Regina Suik,
Siiri Veskimäe, Sigrid Mutso, Alla Eenma

Žürii kell 11.00

 

Britt Randma-JWG vilistlane, vabakutseline muusikamänedžer ja turundusspetsialist
Ly Tammerik-GAG muusikaõpetaja
Hanna-Liina Võsa- laulja, lauluõpetaja, Muusikalikooli looja
Margo Maltis-JWG vilistlane, Eesti Lennuakadeemia üliõpilane, WestFesti võitja

Žürii kell 14.00

Laura Rulli-JWG vilistlane, TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia üliõpilane, WestFesti võitja
Margo Maltis-JWG vilistlane, Eesti Lennuakadeemia üliõpilane, WestFesti võitja
Merle Ilus-GAG muusikaõpetaja
Anett Kulbin-laulja, laulukirjutaja
Britt Randma-JWG vilistlane, vabakutseline muusikamänedžer ja turundusspetsialist

TÄNAME
õpetajaid: Irene Schifrin, Kaja Kaus, Regina Suik,
Siiri Veskimäe, Sigrid Mutso, Alla Eenma, Helin-Mari Arder, Ithaka Maria
korraldustoimkonda: Elisabeth Sutt, Romi Safin, Robert Hendrikson, Mirtel Trumsi, Marie Pohlak, Susanna Kristina Põldoja, Ljudmilla Zenzina,
Aade Veskimägi
toetajaid: JWG, AS Premia (Kärt Eenma), Lauri Kurvits, Ingrid Koppel, Edda Niitepõld, Eeva Sirel, Kadri Kull, Seidi Raid,
Annika Härm, Piret Laos